Отговори на тема  [ 62 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3, 4  Следваща
 Сливане или хвърляне на пясък в очите 
Автор Съобщение
Пътешественик
Аватар

Мнение Сливане или хвърляне на пясък в очите
Понеже се очаква администрацията да погледне в скоро време форума във връзка с техническите проблеми, бихте ли коментирали твърдението на ваши колеги че ще има сливане на българският с международния сървър. Какво, кога, как и т.н. или опровергайте слуха за местене или го потвърдете.

https://prnt.sc/o0m9sb

Визирам този отговор

24 Юни 2019 16:05
Герой
Аватар

Мнение Re: Сливане или хвърляне на пясък в очите
Привет,
за съжаление не мога да дам конкретна информация. Имам уверението, че когато има такава тя ще бъде доведена до знанието на играчите.

08 Юли 2019 10:52
Пътешественик
Аватар

Ikara написа:
Привет,
за съжаление не мога да дам конкретна информация. Имам уверението, че когато има такава тя ще бъде доведена до знанието на играчите.

Здравейте отново! Не мога да кажа че се радвам да водя този диалог който е започнал преди повече от 2 години. Няколко играча се свързахме с Администрацията и на Руският сървър, увериха ни че ще спомогнат (на-вероятно ще свършат всичката работа) за едно сливане. Хората се интересуват от бъдещи реални клиенти които ще играят и ще влагат освен време и пари. Проблема е че не могат да влязат във връзка с вас. Поех ангажимент да ви предоставя линк към дискорда http://joxi.net/Dr8d5EXIovd7Mr ако нямате възможност да водите телефонен разговор да се свържете безплатно с тях/него. Странното е че работят дори и уикендите и почивните дни и национални празници без да се чудят ама аз на работа ли съм :). Странното е че ги интересува какво става в играта за която са поели ангажимент, че и я развиват. Бяха искренно учудени че за 1 година и нещо все още сме със стара версия на играта... Учудени че по-думите на поляците може би тази година вече ще има 3Д... А тук го научаваме от тях или от някой чужд форум. Бихме били признателни да поемете поне тази инициатива да говорите с тях и да обсъдите техническата страна на едно сливане. Във форума руския админ не може да се регистрира понеже от няколко години не връща писмо системата ни. В играта е невъзможно да хванеш някой власт имащ за помощ дори за махане на предмети от стари мисии, за прекъсване на наказание наложено преди 3 седмици с топки и вериги... камо ли за разговор с ваш колега който си предлага помоща за нещо. Ще се радваме да започнете някакъв истински диалог с тях, можете да сте сигурни че "руснака" чете нашият форум и следи какво се пише-най-малкото ми показа линк към тази тема и нямаше неразбрано от това което е писано.
Трябва ли да пишем пак в пеймънт за да получим някакъв отговор?

13 Юли 2019 11:33
Пътешественик
Аватар

П.п. Пиша на Администрацията не на администриращия, от опит зна че може да се приеме на лична основа писаното.

14 Юли 2019 09:32
Герой
Аватар

Привет, благодаря че пишеш. Предала съм на човека, който отговаря за ситуацията. Като цяло личното ми мнение е, че няма как да се водят преговори с руска страна, при положение, че отношенията са с полска.

15 Юли 2019 10:23
Лентяй

Здравейте! Бих искал да предложа да се направи анкета и да се гласува за или против преместване на сървара? :) Нали все пак е демокрация или и тук трябва да сме "РОБИ" на системата? Аз не съм роб, аз съм потребител и имаме права колкото и нищожни да са те ... :) Ако кажете край няма да го има сървара ще е по-лесно, ама да мъчите хората си е тъпо ... Щом искат местене нека да гласуват ... и ако са съгласни да гласуват и къде ... Полша, русия, международния ... :) все едно въпросът е да има анкета.

15 Юли 2019 12:05
Пътешественик
Аватар

Pvcr написа:
Здравейте! Бих искал да предложа да се направи анкета и да се гласува за или против преместване на сървара? :) Нали все пак е демокрация или и тук трябва да сме "РОБИ" на системата? Аз не съм роб, аз съм потребител и имаме права колкото и нищожни да са те ... :) Ако кажете край няма да го има сървара ще е по-лесно, ама да мъчите хората си е тъпо ... Щом искат местене нека да гласуват ... и ако са съгласни да гласуват и къде ... Полша, русия, международния ... :) все едно въпросът е да има анкета.

Това ми заприлича леко на изказванията в жълтите електронни издания. Когато има нещо което да хване окото веднага се намира някой който иска референдум, гласуване и прочие. Благодаря на БГ играчите които са в Ру сървъра че са се свързали с тамошната администрация. Не със всички се разбираме и сме се разбирали но поне им пука все още и за БГ сегмента. Гласуване? Това си е бизнес и не лош ако се управлява удачно, за какво гласуване става дума :). Ще ни преместят ако се съгласят да ни дадат и ще ни преместят ако се съгласят да ни вземат. Това не е детската градина да те викнат да пишкаш преди обеден сън.
Не се заяждам, ноооо е малко смешно да се мисли че едно гласуване ще ни вкара в този или онзи сървър. За полския пък изобщо няма начин да се влезе. Бъди реалист.

15 Юли 2019 15:48
Лентяй

Мнение Сливане или хвърляне на пясък в очите
Ще ни вземат що да не вземат още 10-20 човека,които могат да купуват платина??? Това са си пари.. Обаче както си го направите все тая... Не ми пука .. :) Ако сте си решили Русия ок Русия ...

15 Юли 2019 22:28
Пътешественик
Аватар

Pvcr написа:
Ще ни вземат що да не вземат още 10-20 човека,които могат да купуват платина??? Това са си пари.. Обаче както си го направите все тая... Не ми пука .. :) Ако сте си решили Русия ок Русия ...

Пич ти освен да спамиш винаги когато мислиш че някой обръща внимание какво правиш? Нищо не зависи от теб, от мен, от Иван Драган и Петкан. Защо не оставиш хората от които това зависи да си се разберат. Референдуми щял да организира :) кой къде иска. Може в знак на протест да изтриеш и този герой единствено жалко че нямаш епик този път и не си го дигнал повече то 60 левел горе долу :). Какъв точно комплекс избиваш в момента?

16 Юли 2019 00:02
Лентяй

Да изтрих се! Да имах епик, благодарение на теб - благодаря ти! Цъкнах копчето и това е! Да имам нов герой и е ниво 50 и също не съм активен. Хората са различни и действат различно. Не можеш да ме съдиш! Някои хора са по-емоционални от други! Такива като мен! Но аз в никакъв случай не избивам комплекси!
А ти не си единственият потребител в играта или греша? Не искам да изменям темата! И няма да спамя! Не желая да се карам с никого! Поздрави!

16 Юли 2019 01:20
Пътешественик
Аватар

"Здравей. Има предложение от руския сървър до собствениците на нашия сървър, за присъединяването ни към тях, като си запазваме развитието на героите и инвентара. Тъй като нашите се бавят с отговора, предлагам да им напишем писмо с молба за по бързо разглеждане на предложението на руснаците. Ако си съгласен напиши ми в писмо отговора си. А аз ще напиша писмо от името на съгласните до поддръжка. Руският сървър е по активен и по добър за игра от международния."

Аз лично съм съгласен. Причините са следните

1. Нулева поддръжка що се отнася до развитие. Хардуера все още работи докато има активни в сървъра. След това се сещате какво ще стане.
2. Много от хората които ИГРАХА в българския сървър вече играят в Ру (нищо че преди 5 години не серазбирахме много).
3. Не виждам смисъл ако ни закрият да губя време да развивам отново герой на 140 левел и да го обличам. Стигне ли се до там аз лично спирам и тази игра.
4. вложил съм прекаленно много време около 5 години в играта (за финанси даже няма да говоря)

линк към темата в руският сървър http://forum.taern.ru/viewtopic.php?f=13&t=28083 регистрацията е лесна и бърза и работи най-важното.

16 Юли 2019 20:25
Новобранец

Здравейте:)Подкрепям писаното от Рагнарок.От доста време не се прави нищо по играта и не се дава инфо ще се развива ли ще се закрива ли.Аз съм ЗА прехвърлянето ни в руския сървър.

17 Юли 2019 08:31

Здравейте!
С това с съобщение ,не целя заяждане с персонажите,които все още се мъчат със сървъра , искренни поздравления-Здрави характери!

Отправям това към администрацията на нашият сървър!
Както споменах по-горе, не целя да се заяждам!

Администрацията на Руския сървър ,са дали обещание и работят по въпроса с това
,което сте написала г-жо/г-це Ikara , за сливането. Лично те ще се захванат с
ръководенето на тази дейност. Иска се от вас и вие да свършите някаква работа,все пак без вашият глас не могат да бъдат предприети никакви действия.
Стига вече с това: " Не може, трябва чакане" и т.н.
Щом , русия може да се захване и да работи по-въпроса с преместване в Руския сървър,значи и вие можете да се потрудите за да се усъществи ,това сливане.
Молим ви ,не само хората,които сме в Руския сървър, мисля,че мога да пиша за това и от името на Българите, в нашият сървър. Та молим ви,заемете се по-сериозно с организацията и работата ,която се изисква от вас да свършите,за да може по-скоро играчите от нашият сървър да се наслаждават, на така хубавата игра,без да имат проблеми с каквото и да е.
Както писах по-горе,администрацията на руският сървър , е готова веднага да започне процеса ,със сливането на сървъра ни в техния. Лично руският админ ,иска нашият сървър да бъде преместен нашият при тях. Лично админът обеща и гарантира , да работи над нашия сървър( играчите от него) за развитието и спокойната игра!
Хайде ,ако може заемете се малко по-сериозно ,стига разигравахте хората в сървъра ни! :|

17 Юли 2019 10:17
Странстващ рицар

Явно тук още хората не могат да осъзнаят елементарни неща:
1. Това е нечий бизнес, съответно решенията се взимат от собственици, хора на отговорни длъжности и прочие в зависимост от вътрешно-фирмената политика на която и да е фирма. Абсурдно е един потребител да смята, че може да нарежда на собствениците как да ръководят бизнеса си - на кого, как, и кога да го предат. Ако те решат да поискат мнението ни, това вече е друг въпрос.
2. Това, че някой бил съгласен да вземе сървъра и го искал не означава, че това е единствената предпоставка за сливане. Както и преди беше обяснено страните по договора са полската и българската фирми. Никой от нас не е запознат с договорните им отношения за да се пише, че те всичко ще направят (визирам руския сървър), а българския само трябва да каже -да.
3. Нужно е да се прави разлика между администратор и човекът от когото зависят нещата. Подобни изказвания, че " г-жо/г-це Ikara" да се поразмърдала и само да си даде съгласието са повече от абсурдни. С риск да се обиди автора ще кажа, че това може да са само приказки на човек, който е все още си мисли, че -всичко що хвърчи се яде. Бих препоръчала първо да порасне, да се образова малко, или поне да се осведоми как стоят нещата преди да си позволява да прави подобни "високо-интелигентни" изказвания, и да има такива претенции.
И преди някой да ме обвини, че защитавам някого държа да отбележа, че с този пост нямам подобни намерения, опитвам се някои хора да видят малко по-реално нещата, а не да си мислят, че нещата зависят само от нашите желания (на играчите) или от желанието на друг сървър да ни "вземе", а също така нямам претенции дали ще ни слеят и с кого.

17 Юли 2019 16:40
Лентяй

Колкото повече хора толкова по добре поне според мен

17 Юли 2019 18:42
Пътешественик
Аватар

simonina написа:
Явно тук още хората не могат да осъзнаят елементарни неща:
1. Това е нечий бизнес, съответно решенията се взимат от собственици, хора на отговорни длъжности и прочие в зависимост от вътрешно-фирмената политика на която и да е фирма. Абсурдно е един потребител да смята, че може да нарежда на собствениците как да ръководят бизнеса си - на кого, как, и кога да го предат. Ако те решат да поискат мнението ни, това вече е друг въпрос.
2. Това, че някой бил съгласен да вземе сървъра и го искал не означава, че това е единствената предпоставка за сливане. Както и преди беше обяснено страните по договора са полската и българската фирми. Никой от нас не е запознат с договорните им отношения за да се пише, че те всичко ще направят (визирам руския сървър), а българския само трябва да каже -да.
3. Нужно е да се прави разлика между администратор и човекът от когото зависят нещата. Подобни изказвания, че " г-жо/г-це Ikara" да се поразмърдала и само да си даде съгласието са повече от абсурдни. С риск да се обиди автора ще кажа, че това може да са само приказки на човек, който е все още си мисли, че -всичко що хвърчи се яде. Бих препоръчала първо да порасне, да се образова малко, или поне да се осведоми как стоят нещата преди да си позволява да прави подобни "високо-интелигентни" изказвания, и да има такива претенции.
И преди някой да ме обвини, че защитавам някого държа да отбележа, че с този пост нямам подобни намерения, опитвам се някои хора да видят малко по-реално нещата, а не да си мислят, че нещата зависят само от нашите желания (на играчите) или от желанието на друг сървър да ни "вземе", а също така нямам претенции дали ще ни слеят и с кого.

Аз лично правя разлика кой кой е. Потребителя в 90 процента прав да изкаже недоволството си от качестовто на услуга/стока. При разглеждане на вероятност на предаване на стоката/услугата на някой/някъде може поне да каже "ооо дааааа". Ние според фирмената политика сме просто плебеи и можем да си пишем каквото си искаме. Ако зависи нещо от нас защо да си траем. Лоши чувства към никой от Екипа, не ги познавам лично. Колко е лош или добър даден шеф ми е през шнорхела. При положение че моя милост в качеството си на потребител е изсипал една кошница пари, ще си пиша с надеждата да бъда чут колкото си искам. Докато не ме баннат от форума може да разчитат на мен в това начинание.
Времето в което екипа от модератори още натискаше да се орпави нещо вече го няма, добре че се постигна поне попълване на тема с мисии (малко я ползват но все пак върши работа). Имаше хора с знания на поне 2 европейски езика-не бяха използвани да помогнат - беше предложено... Това ставаше все още в активните времена когато ежедневно виждахме представител на фирмата в картинката на Ика.

http://prntscr.com/oge17v

С подобен отговор представителя на ъслугата/стоката писмено заявява пред потребителя/клиент че му е все тая за продукта и вече разглежда вариант да се избави от него като ненужен. Та въпроса ми е Симонина (без да те нападам), Защо да не може Клиента именуван ПОТРЕБИТЕЛ да пише навсякъде където успее търсейки някакъв добър вариант за продукта. Бих препоръчал на всеки който отговаря на нашите/моите "високо-интелигентни" изказвания да пише като човек. Позицията на фирмата няма нужда да ни се обяснява и от потребител па макар и GM

17 Юли 2019 18:44
Странстващ рицар

Маика Ти, не случайно споменах, че не защитавам когото и да било, което означава, че нито представлявам някого , нито се изказвам в нечия защита или от нечие име, а това е мое лично мнение. Независимо, че съм ГМ и аз като всички останали тук съм обикновен потребител и играч (нямащ нищо общо с фирмата) и имам право да изкажа мнение. Не мисля, че съм казала нещо което и на теб не ти е ясно относно частния бизнес. А и малко по-нагоре в темата ти го обясни същото на друг играч . Относно цитирането ми за високо-интелигентното изказване беше отправено към CollarGame, което смятам беше достатъчно ясно. Моля те, не приемай всичко написано тук , че е отправено към теб.
И отново да кажа - не разяснявам позицията на фирмата, нито са ми дадени такива правомощия, нито съм наясно с тяхната позиция. Това което написах е принцип за която и да е фирма или бизнес.

17 Юли 2019 20:12
Пътешественик
Аватар

Почвам да спамя, но ако не си наясно за позицията им.. след скрийна от паймент-а и след толкова бездействие.. Не знам.

17 Юли 2019 20:23
Новобранец

мисля.че всеки трябва да прочете първо това..https://madmoo.com/terms?l=bg&new_l=bg_BG нашите желания за съжаления са далеч от реалността

18 Юли 2019 09:01
Герой
Аватар

Привет,
да свързаха се от руската администрация с нас. Но както по-горе са казали те, в случая не са страна и трябва да се предприемат други стъпки. Неудобно ми е, че се стигна до тук, но в случая не съм аз страна и човекът, който взема тези решения.

18 Юли 2019 13:24
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 62 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3, 4  Следваща