Отговори на тема  [ 11 мнения ] 
 Сливане или хвърляне на пясък в очите 
Автор Съобщение
Пътешественик
Аватар

Мнение Сливане или хвърляне на пясък в очите
Понеже се очаква администрацията да погледне в скоро време форума във връзка с техническите проблеми, бихте ли коментирали твърдението на ваши колеги че ще има сливане на българският с международния сървър. Какво, кога, как и т.н. или опровергайте слуха за местене или го потвърдете.

https://prnt.sc/o0m9sb

Визирам този отговор

24 Юни 2019 16:05
Герой
Аватар

Мнение Re: Сливане или хвърляне на пясък в очите
Привет,
за съжаление не мога да дам конкретна информация. Имам уверението, че когато има такава тя ще бъде доведена до знанието на играчите.

08 Юли 2019 10:52
Пътешественик
Аватар

Ikara написа:
Привет,
за съжаление не мога да дам конкретна информация. Имам уверението, че когато има такава тя ще бъде доведена до знанието на играчите.

Здравейте отново! Не мога да кажа че се радвам да водя този диалог който е започнал преди повече от 2 години. Няколко играча се свързахме с Администрацията и на Руският сървър, увериха ни че ще спомогнат (на-вероятно ще свършат всичката работа) за едно сливане. Хората се интересуват от бъдещи реални клиенти които ще играят и ще влагат освен време и пари. Проблема е че не могат да влязат във връзка с вас. Поех ангажимент да ви предоставя линк към дискорда http://joxi.net/Dr8d5EXIovd7Mr ако нямате възможност да водите телефонен разговор да се свържете безплатно с тях/него. Странното е че работят дори и уикендите и почивните дни и национални празници без да се чудят ама аз на работа ли съм :). Странното е че ги интересува какво става в играта за която са поели ангажимент, че и я развиват. Бяха искренно учудени че за 1 година и нещо все още сме със стара версия на играта... Учудени че по-думите на поляците може би тази година вече ще има 3Д... А тук го научаваме от тях или от някой чужд форум. Бихме били признателни да поемете поне тази инициатива да говорите с тях и да обсъдите техническата страна на едно сливане. Във форума руския админ не може да се регистрира понеже от няколко години не връща писмо системата ни. В играта е невъзможно да хванеш някой власт имащ за помощ дори за махане на предмети от стари мисии, за прекъсване на наказание наложено преди 3 седмици с топки и вериги... камо ли за разговор с ваш колега който си предлага помоща за нещо. Ще се радваме да започнете някакъв истински диалог с тях, можете да сте сигурни че "руснака" чете нашият форум и следи какво се пише-най-малкото ми показа линк към тази тема и нямаше неразбрано от това което е писано.
Трябва ли да пишем пак в пеймънт за да получим някакъв отговор?

13 Юли 2019 11:33
Пътешественик
Аватар

П.п. Пиша на Администрацията не на администриращия, от опит зна че може да се приеме на лична основа писаното.

14 Юли 2019 09:32
Герой
Аватар

Привет, благодаря че пишеш. Предала съм на човека, който отговаря за ситуацията. Като цяло личното ми мнение е, че няма как да се водят преговори с руска страна, при положение, че отношенията са с полска.

15 Юли 2019 10:23
Новобранец

Здравейте! Бих искал да предложа да се направи анкета и да се гласува за или против преместване на сървара? :) Нали все пак е демокрация или и тук трябва да сме "РОБИ" на системата? Аз не съм роб, аз съм потребител и имаме права колкото и нищожни да са те ... :) Ако кажете край няма да го има сървара ще е по-лесно, ама да мъчите хората си е тъпо ... Щом искат местене нека да гласуват ... и ако са съгласни да гласуват и къде ... Полша, русия, международния ... :) все едно въпросът е да има анкета.

15 Юли 2019 12:05
Пътешественик
Аватар

Pvcr написа:
Здравейте! Бих искал да предложа да се направи анкета и да се гласува за или против преместване на сървара? :) Нали все пак е демокрация или и тук трябва да сме "РОБИ" на системата? Аз не съм роб, аз съм потребител и имаме права колкото и нищожни да са те ... :) Ако кажете край няма да го има сървара ще е по-лесно, ама да мъчите хората си е тъпо ... Щом искат местене нека да гласуват ... и ако са съгласни да гласуват и къде ... Полша, русия, международния ... :) все едно въпросът е да има анкета.

Това ми заприлича леко на изказванията в жълтите електронни издания. Когато има нещо което да хване окото веднага се намира някой който иска референдум, гласуване и прочие. Благодаря на БГ играчите които са в Ру сървъра че са се свързали с тамошната администрация. Не със всички се разбираме и сме се разбирали но поне им пука все още и за БГ сегмента. Гласуване? Това си е бизнес и не лош ако се управлява удачно, за какво гласуване става дума :). Ще ни преместят ако се съгласят да ни дадат и ще ни преместят ако се съгласят да ни вземат. Това не е детската градина да те викнат да пишкаш преди обеден сън.
Не се заяждам, ноооо е малко смешно да се мисли че едно гласуване ще ни вкара в този или онзи сървър. За полския пък изобщо няма начин да се влезе. Бъди реалист.

15 Юли 2019 15:48
Новобранец

Мнение Сливане или хвърляне на пясък в очите
Ще ни вземат що да не вземат още 10-20 човека,които могат да купуват платина??? Това са си пари.. Обаче както си го направите все тая... Не ми пука .. :) Ако сте си решили Русия ок Русия ...

15 Юли 2019 22:28
Пътешественик
Аватар

Pvcr написа:
Ще ни вземат що да не вземат още 10-20 човека,които могат да купуват платина??? Това са си пари.. Обаче както си го направите все тая... Не ми пука .. :) Ако сте си решили Русия ок Русия ...

Пич ти освен да спамиш винаги когато мислиш че някой обръща внимание какво правиш? Нищо не зависи от теб, от мен, от Иван Драган и Петкан. Защо не оставиш хората от които това зависи да си се разберат. Референдуми щял да организира :) кой къде иска. Може в знак на протест да изтриеш и този герой единствено жалко че нямаш епик този път и не си го дигнал повече то 60 левел горе долу :). Какъв точно комплекс избиваш в момента?

16 Юли 2019 00:02
Новобранец

Да изтрих се! Да имах епик, благодарение на теб - благодаря ти! Цъкнах копчето и това е! Да имам нов герой и е ниво 50 и също не съм активен. Хората са различни и действат различно. Не можеш да ме съдиш! Някои хора са по-емоционални от други! Такива като мен! Но аз в никакъв случай не избивам комплекси!
А ти не си единственият потребител в играта или греша? Не искам да изменям темата! И няма да спамя! Не желая да се карам с никого! Поздрави!

16 Юли 2019 01:20
Пътешественик
Аватар

"Здравей. Има предложение от руския сървър до собствениците на нашия сървър, за присъединяването ни към тях, като си запазваме развитието на героите и инвентара. Тъй като нашите се бавят с отговора, предлагам да им напишем писмо с молба за по бързо разглеждане на предложението на руснаците. Ако си съгласен напиши ми в писмо отговора си. А аз ще напиша писмо от името на съгласните до поддръжка. Руският сървър е по активен и по добър за игра от международния."

Аз лично съм съгласен. Причините са следните

1. Нулева поддръжка що се отнася до развитие. Хардуера все още работи докато има активни в сървъра. След това се сещате какво ще стане.
2. Много от хората които ИГРАХА в българския сървър вече играят в Ру (нищо че преди 5 години не серазбирахме много).
3. Не виждам смисъл ако ни закрият да губя време да развивам отново герой на 140 левел и да го обличам. Стигне ли се до там аз лично спирам и тази игра.
4. вложил съм прекаленно много време около 5 години в играта (за финанси даже няма да говоря)

линк към темата в руският сървър http://forum.taern.ru/viewtopic.php?f=13&t=28083 регистрацията е лесна и бърза и работи най-важното.

16 Юли 2019 20:25
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 11 мнения ]