Отговори на тема  [ 64 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4  Следваща
 Сливане или хвърляне на пясък в очите 
Автор Съобщение

Мнение Re: Сливане или хвърляне на пясък в очите
MaukaTu написа:
"Здравей. Има предложение от руския сървър до собствениците на нашия сървър, за присъединяването ни към тях, като си запазваме развитието на героите и инвентара. Тъй като нашите се бавят с отговора, предлагам да им напишем писмо с молба за по бързо разглеждане на предложението на руснаците. Ако си съгласен напиши ми в писмо отговора си. А аз ще напиша писмо от името на съгласните до поддръжка. Руският сървър е по активен и по добър за игра от международния."

Аз лично съм съгласен. Причините са следните

1. Нулева поддръжка що се отнася до развитие. Хардуера все още работи докато има активни в сървъра. След това се сещате какво ще стане.
2. Много от хората които ИГРАХА в българския сървър вече играят в Ру (нищо че преди 5 години не серазбирахме много).
3. Не виждам смисъл ако ни закрият да губя време да развивам отново герой на 140 левел и да го обличам. Стигне ли се до там аз лично спирам и тази игра.
4. вложил съм прекаленно много време около 5 години в играта (за финанси даже няма да говоря)

линк към темата в руският сървър http://forum.taern.ru/viewtopic.php?f=13&t=28083 регистрацията е лесна и бърза и работи най-важното.

18 Юли 2019 19:20
Пътешественик
Аватар

Ikara написа:
Привет,
да свързаха се от руската администрация с нас. Но както по-горе са казали те, в случая не са страна и трябва да се предприемат други стъпки. Неудобно ми е, че се стигна до тук, но в случая не съм аз страна и човекът, който взема тези решения.

Аз поразпитах за играта из сървърите, гоогле се оказа че говорел поне 4 езика на достъпен и разбираем за всички начин. Колко пача има в таерн след нашата версия? Кога са получени за превод и кога са вмонтирани в българския сървър. Отговаряйки на тези въпроси, ще покажете и становището на Администрацията относно развитието на нашия сървър.

19 Юли 2019 16:13
Новобранец
Аватар

Братята руснаци не са се отказали от нас,силно се надявам и този път да ни освободят от нашите поробители.Този път не сме поробени от чужди сили,а от наши доскорошни "приятели"-XS Software.Въобще не ги интересува мнението на нас потребителите,гледат без да си мръднат пръста да приберат колкото се може пари до края на договора им за разпространнието на Таерн в България.
http://forum.taern.ru/viewtopic.php?f=17&t=28103
http://prntscr.com/ojfque
Темата е във важен раздил-Новости от 22.07.2019.

24 Юли 2019 15:51
Лентяй

Бира има в изобилие игра няма

25 Юли 2019 12:21
Лентяй

https://prnt.sc/ojxuqk близо 3 часа лемпо евента е забил и няма никой от администрацията да влезе види какви проблеми има и не е само евента

25 Юли 2019 16:12
Новобранец
Аватар

https://prnt.sc/okakpy
Ето поредното доказателство че XS не само не искат а и умишлено пречат на развитието на българските играчи.

26 Юли 2019 11:26
Лентяй

Добър ден! Какво се случва? Работи ли се по въпроса с преместването? Ще стане ли няма ли да стане???

29 Юли 2019 10:52
Лентяй

И отново не може да се влезе в играта и какво ли ще липсва тоя път

29 Юли 2019 14:49
Герой
Аватар

Уведомени са програмистите, надявам се да имаме отговор скоро и играта да бъде възстановена.

29 Юли 2019 17:59
Новобранец

Ми ади де

29 Юли 2019 18:34
Новобранец

Ако трябват средства да направим един ДМС номер?

29 Юли 2019 19:05
Пътешественик
Аватар

Добър вечер! Поради факта че няма игра изниква въпроса кога горе долу ще успеят да оправят неащта "програмистите" ориентировъчно поне. И относно прослувутите прехвърляние и прочие. В пеймънта беше отговорено че се работи по прехвърляне някъде, тук се оказа че Ру нямат нищо против да поемат инициативата по едно преместване. Докато няма какво друго да се прави и от наша и от ваша страна бихте ли отговорили кога и къде ще бъде местен нашият сървър. Към днешна дата всички са в очакване на поне някакъв отговор. Ще сме благодарни да ни отговорите нормално без "вашето обаждане е важно за нас" и "в момента работим по въпроса ще ви уведомим когато имаме някаква информация".

Благодаря за вниманието и очакваме вашият отговор!

29 Юли 2019 20:13
Герой
Аватар

Все още нямам никаква ионформация относно къде, кога и как .
Иначе играта е засегната от ддос атаки идващи от руски/украински адреси.

29 Юли 2019 20:48
Пътешественик
Аватар

Ikara написа:
Все още нямам никаква ионформация относно къде, кога и как .
Иначе играта е засегната от ддос атаки идващи от руски/украински адреси.

Е то ясно ще са са китайци или руско говорящи. Въпроса е при условие че получаваме някакъв отговор през системата за плащане, де юре становище на Xs, защо ни мислят за бавно развиващи се и не ни обяснят до къде е стигнал процеса. Програмиста е в отпуска, няма кой друг, шефа не дава... Нали до преди известно време захранвахме проекта :) поне някаква информация е справедливо да получим.

29 Юли 2019 21:08
Пътешественик
Аватар

А там за местене срещу пари в друг сървър.... няма балами. Достатъчно сме вложили в тези герои и знаем колко струват. Ще ни местите в КОМ, ще ни местите в РУ или ще останем тук докато го спрат сървъра... все едно. Не мисля че има някой който ще даде пари за да го преместят, чак толкова луди няма, все ще намерим какво да правим когато няма сървър :) (както днес).

30 Юли 2019 00:04
Новобранец

може и да има луди да си платят да ги местят..щом някой си платиха 10000 платина да реснат от ниво 100 със сет 100..явно по тая причина ни искат.защото си мислят.че тук сме супер заможни..... :o :o :o :o

30 Юли 2019 21:55
Пътешественик
Аватар

забравиха ни пак :)

08 Авг 2019 21:37
Лентяй

Кой се е сетил?

09 Авг 2019 08:16
Пътешественик
Аватар

Много елегантен начин за убиване на сървър-ЗАБАВАШ го с проблем с логването и готово. БРАВО!

25 Авг 2019 20:48
Лентяй

незам защо само се ебават с ирачите , подхврлят ни там някакви уж заплахи имало от други и Т.Н. само и само да закрият сървара а тия дето вкарваха пари в играта да го духат и да се оправят както могат, просто заебаха подръжката на сървара , няма никаква реклама на играта , и играчите естествено спират да играят. даже не искат да си направят труда и да прместят играчите който играят, блокират ти всичко и даже не ти дават и достъп до акаунта без да си направил нищо, не тидават обянени даже и за какво става въпрос , никаква информация относно играта , и проблемите с нея които не са малко, когато има неудобна тема се запечатва или изтрива и просто всичко се потулва . просто нямам думи вече да опиша какво става, все пак има умни хора дето играят тая игра да се отпуснат след натоварения работен ден а не да се занимават с простотии и само да слушат оправдания.

27 Авг 2019 23:22
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 64 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4  Следваща